Välkommen!

Välkommen!

Du har kommit till Ljungskile båtklubbs nya hemsida. För att hitta äldre information, gå till den gamla hemsidan. Här under kommer du att se nyheter och vad som händer. För att få ett mejl när sidan uppdateras så kan du registrera dig för...

läs mer

Sjösättning 2019

Det är dessa tider som gäller, boka så fort som ni har möjlighet. Obs! Sista sjösättningsdag söndag 19/5. Obs! Borttransport av vagnar och annat uppställningsmaterial är den enskildes ansvar. Detta måste vara klart senast 21/5. Onsdag den 22/5 är det städdag av...

läs mer

Vårmöte 25/4 kl 19

Hej medlem! Du glömmer väl inte klubbens vårmöte… Torsdag 25 april kl 19, klubbhuset På agendan bland annat:- Aktuell information- Viktiga investeringar- Fika VälkomnaKlubbstyrelsen Tack till Lions Club Ljungskile Båtklubben vill rikta ett Stort Tack till Lions Club...

läs mer

Arbetsdagar

Våren i antågande – välkommen till våra arbetsdagar för att förbereda vår fina hamn! Lördag 16 mars första arbetsdag Vi samlas som vanligt kl 08.00 med arbetsfördelning och avslutar som vanligt kl 13.00. Kaffe o smörgås på fm och avslutning med lunch kl 13. Som...

läs mer

Få nyheter direkt till din mejl

För att få ett mejl när sidan uppdateras så kan du
-- Registrera dig här --
OBS! Efter att du har registrerat dig, kolla din mejl och ev Skräppost, för ett bekräftelsemejl.
-->